Іноземні студенти познайомилися ближче з Києвом — Університет «КРОК»

Іноземні студенти познайомилися ближче з Києвом

10 травня 2019 Новини та події

Напередодні травневих свят слухачі підготовчого відділення груп 2укр-ПВ та 3укр-ПВ разом із викладачем Чертковою О.В. здійснили екскурсію старовинними та визначними вулицями міста Києва з метою кращого знайомства з українським суспільством і життям.

Пішки студенти подолали шлях від Маріїнського парку, мосту закоханих, арки дружби народів до річкового вокзалу та славетного Андріївського узвозу.

Під час прогулянки іноземні студенти також завітали до квітучого Ботанічного саду імені О.В. Фоміна і побачили чарівне цвітіння магнолії. Іноземні студенти отримали приємні враження від екскурсії, вони жартували, фотографувалися та спілкувалися українською мовою. Свято весни й краси не залишило байдужим серце жодного студента!

Оновлено: Субота, 11 травня 2019 08:55

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Іноземні студенти познайомилися ближче з Києвом