17 березня в Університеті «КРОК» відбувся "День майбутнього студента" — Університет «КРОК»

17 березня в Університеті «КРОК» відбувся "День майбутнього студента"

17 березня 2012 Новини та події

«День майбутнього студента»Майже кожен сьогоднішній школяр прагне стати студентом. Але що очікує його за дверима омріяного навчального закладу, про що треба знати та до чого слід готуватися вже сьогодні? На всі ці запитання молодь отримала відповідь в День майбутнього студента.

На День відкритих дверей завітало понад 80 учасників. Для гостей було проведено ряд тренінгів ("Шлях до мети", "Як підготуватися до ЗНО?", "Як допомогти, а не завадити дитині правильно вибрати професію" та ін.), відбулася зустріч з адміністрацією, де висвітлювалися важливі аспекти щодо майбутнього вступу до вузу, тим часом школярі занурилися в буденну атмосферу життя студента та прослухали лекції . В рамках закриття Дня майбутнього студента розігрувалася лотерея, в якій щасливці отримали еко-торбу “Prof Club” та брендовані чашки.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 17 березня в Університеті «КРОК» відбувся "День майбутнього студента"