В Університеті «КРОК» пройшли «Шевченківські дні» — Університет «КРОК»

В Університеті «КРОК» пройшли «Шевченківські дні»

09 березня 2012 Новини та події

В Університеті «КРОК» пройшли «Шевченківські дні»Вшановувати на початку весни пам’ять Тараса Григоровича Шевченка в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій стало вже традиційним. У «Шевченківські дні» студенти вбираються в національні українські костюми, дівчата вплітають червоні стрічки у коси, звучить поезія нашого видатного земляка та пісні на його вірші.

Продовження ідей поета знайшло своє втілення у конкурсі молодіжного бачення творчості Т. Шевченка – інсценування епізодів життя та уривків із творів українського Кобзаря. На тему життя та творчості Тараса Григоровича пройшов студентський брейн-ринг.

Біля актової зали розповсюджувалися пахощі українських страв від Смачної країни – заходу, на якому студенти представляли традиційні страви нашого народу, створюючи атмосферу давніх днів.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В Університеті «КРОК» пройшли «Шевченківські дні»