Ознайомча практика студентів-дизайнерів — Університет «КРОК»

Ознайомча практика студентів-дизайнерів

23 квітня 2019 Новини та події

З 22 по 28 квітня 2019 року у студентів-дизайнерів розпочався перший тиждень ознайомчої практики.

Ознайомча практика – це інструмент навчання, який дозволяє з'єднати теоретичну підготовку з формуванням практичних навичок у студентів з метою полегшення їх виходу на ринок праці.

Студенти спеціальності «Дизайн» під час ознайомчої практики розробляють два проекти:

• І тема проекту: «Виконання проекту по реновації коридору та зон рекреації Ліцею бізнесу КРОК».
  • ІІ тема проекту: «Розробка кухні та вхідної групи 2-кімнатної квартири».

Крім того, для студентів кафедри дизайну травень обіцяє бути досить насиченим практико-орієнтованими заходами:

• 13 травня Майстер-клас від провідного дизайнера та засновника студії «Miracolli» Олега Кукаєва
  • 14 травня Майстер-клас від A.G.A.Ukraine Sherwil Williams
  • 15 травня Майстер-клас від директора салону керамічної плитки № 1 «Керам-Холл»
  • 16 травня Майстер-клас від директора компанії Тетяни Павлової по текстилю у інтер’єрі в салоні «АВС»
  • 17 травня Майстер-клас від ахітектора-дизайнера та засновника студії «Вдохновение» Ірини Путіловської
  • 20 травня Майстер-клас від директора компанії «ТЕСЕ»
  • 21 травня Майстер-клас від засновника студії «Yakiviuk-design» Аліни Яків’юк
  • 22 травня Майстер-клас від засновника студії «Sergienko» Альони Сергієнко
  • 23 травня Майстер-клас від провідного дизайнера та засновника студії «ХоroshoDesign» Оксани Хорошавіної

Така насичена програма ознайомчої практики дає змогу отримати зворотну інформацію з боку компаній і організацій про якість знань студентів та якість навчання загалом, а також отримати додаткову інформацію про те, над чим потрібно попрацювати студенту, щоб відповідати сучасним вимогам ринку праці.

Бажаємо успіхів студентам у проходженні ознайомчої практики та отриманні таких важливих у наш час практичних знань та вмінь!

Оновлено: П'ятниця, 26 квітня 2019 09:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ознайомча практика студентів-дизайнерів