Екскурсія студентів-журналістів на поліграфічне виробництво «Сінай» — Університет «КРОК»

Екскурсія студентів-журналістів на поліграфічне виробництво «Сінай»

17 квітня 2019 Новини та події

На початку квітня 2019 року студенти спеціальності «Журналістика» мали можливість відвідати поліграфічне виробництво «Сінай».

Живе друкарське середовище захопило всіх студентів своєю масштабністю. Можна було реально побачити процес друку зсередини. Напрочуд сучасне обладнання – друкарські верстати, готову продукцію з яких було представлено співробітниками: блокноти, зошити, плакати тощо. Цікавою видалася історія друкарських верстатів, історія створення самого поліграфічного виробництва, різні техніки друку.

Студенти із задоволенням спілкувалися з працівниками та отримали унікальну можливість – потрапити у світ живого виробництва, відчути запах друкарської фарби, отримати плакат, який щойно вийшов з друку.

Подібні практико-орієнтовані заходи допомагають студентам краще зрозуміти сутність майбутньої професії та перейняти досвід у вже знаних фахівців. Студенти спеціальності «Журналістика» вже з нетерпнінням чекають наступних цікавих зустрічей та екскурсій!

Оновлено: Четвер, 18 квітня 2019 09:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія студентів-журналістів на поліграфічне виробництво «Сінай»