Туризм: екскурсія до ресторану з пивоварнею «Пивна Дума» — Університет «КРОК»

Туризм: екскурсія до ресторану з пивоварнею «Пивна Дума»

01 квітня 2019 Новини та події

22 березня 2019 року студенти 3 курсу спеціальності «Туризм» у рамках вивчення дисципліни «Організація ресторанного господарства» та програми «Школа професійного зростання для майбутніх фахівців туристичної сфери» відвідали ресторан з пивоварнею «Пивна Дума» разом з Крюковською Валентиною Григорівною – викладачем кафедри туризму.

Ми відвідали ресторан, що знаходиться на Позняках у Києві. Під час екскурсії студенти познайомилися з технологією виробництва пива. Сергій Гойко, головний пивовар ресторану, розповів про сорти пива, закупівлю сировини, процес виготовлення напою.

Студенти були в захваті від знайомства з найбільшою крафтовою пивоварнею в Україні, з привітними працівниками, із технологічним оснащенням самого цеху виготовлення пива.

Була запропонована «помірна» дегустація шести сортів пива, про кожний з яких відомий пивовар із захопленням розповідав.

Щиро дякуємо працівникам ресторану за глибокий професіоналізм та гостинність!

Висловлюємо глибоку вдячність організаторам екскурсії Архіпову Віктору Віталійовичу та Крюковській Валентині Григорівні – викладачам кафедри туризму!

Статтю підготувала

Смоян Ерміне – студентка 3 курсу

спеціальності «Туризм»

Оновлено: Вівторок, 02 квітня 2019 16:52