Спільний проект: cтудентський туристичний startup «Мандрівки чарівним Києвом» — Університет «КРОК»

Спільний проект: cтудентський туристичний startup «Мандрівки чарівним Києвом»

25 березня 2019 Новини та події

13 березня 2019 року студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» розпочали реалізацію проекту «Мандрівки чарівним Києвом» – спільного проекту кафедри туризму і кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін («Англійський клуб»).

Майбутні фахівці з туризму мають не тільки знати столицю нашої держави, її туристичний потенціал, але й вміти представляти її гостям, у тому числі іноземним.

Студенти розпочали перший етап проекту – туристичну частину: вчились обирати та розробляти маршрути, знайомилися з туристичним потенціалом, навчалися комунікації та роботі в команді разом зі своїми наставниками Мелько Людмилою Федорівною – завідувачем кафедри туризму та Сокол Тетяною Георгіївною – доцентом кафедри туризму.

Попереду – ще багато кроків. А головне – навчитись опрацьовувати, підбирати матеріал, вибирати найцікавіше та представляти туристичні атракції англійською мовою!

Побажаємо студентам та командам фахівців успіхів у реалізації проекту!

Оновлено: П'ятниця, 05 квітня 2019 10:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Спільний проект: cтудентський туристичний startup «Мандрівки чарівним Києвом»