Шоурум компанії Lusori: досвід студентів-дизайнерів — Університет «КРОК»

Шоурум компанії Lusori: досвід студентів-дизайнерів

22 березня 2019 Новини та події

20 березня 2019 року студенти кафедри дизайну у рамках практико-орієнтованого навчання відвідали шоурум компанії Lusori, яка понад 10 років працює часом у дизайнерському світі.

Наші студенти вже на першому курсі мають можливість отримати реальне замовлення. Це велика можливість і, звичайно, велика відповідальність. Це випробовування власних можливостей, набутих навичок, у якому немає права на помилку. Громадський простір, багатофункціональний, складний по конфігурації…

Можна казати, що ще зарано, що не готові. Але кафедра вже має надійну підтримку партнерів і водночас друзів у професії, які дають детальну і точну інформацію про технології складання, про особливості прорахунку або монтажу. І це дуже важливо, адже необхідна складова праці дизайнера – це робота з надійною командою та постійна взаємодопомога.

Оновлено: Середа, 27 березня 2019 18:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Шоурум компанії Lusori: досвід студентів-дизайнерів