«English Time For You»: новий проект від Студентської ради — Університет «КРОК»

«English Time For You»: новий проект від Студентської ради

18 березня 2019 Новини та події

На початку 2019 року в Університеті «КРОК» стартував проект «English Time For You», у якому взяли участь студенти з України та інших країн.

У рамках проекту вже було проведено кілька заходів, які виявилися досить цікавими та корисними для студентів. За допомогою ефективних ігор студенти покращили свої знання з англійської мови.
Згідно з форматом заходу учасники були поділені на дві команди:

• команда «Bunnies» (україномовні студенти);
  • команда «Room 4/5» (іноземні студенти).

За рішенням суддів перемогу здобула команда «Room 4/5».
Метою другої частини проекту було покращення знання російської мови в іноземних студентів та англійської в українських. Для вдосконалення цих навичок були розроблені різні завдання та ігри. Між командами розгорілася конкуренція, що підігрівала інтерес гравців.
Кожен гравець приносив бали для своєї команди. Винагородою за перше місце був тортик, а за друге – шоколад. Перше місце посіли іноземні студенти – команда «Room 4/5», друге місце за українськими студентами, командою «Strawberries». Усі учасники проекту отримали грамоти.
Студентська рада Університету «КРОК» вітає переможців та запрошує до участі в подальших заходах «English Time For You».
Ми чекаємо саме на Вас!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

English time for you / СРУ / Університет / 01.02.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 19 березня 2019 12:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «English Time For You»: новий проект від Студентської ради