Кулінарне шоу Ace of Cakes 2019 — Університет «КРОК»

Кулінарне шоу Ace of Cakes 2019

13 березня 2019 Новини та події

7 березня 2019 року у рамках ІІ Тижня іноземних мов відбулося інтерактивне кулінарне шоу англійською мовою Ace of Cakes. «Ace of Cakes» – це власна розробка кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін Університету, реалізацією якої опікувалися викладачі кафедри Морозова І.В., Новак І.М., Базілевич О.В.

Викладач Новак І.М. сама професійно цікавиться кондитерським мистецтвом, має багато власних унікальних рецептів та кулінарних секретів.
У шоу взяли участь 3 команди зі складу студентів І курсу Університету спеціальностей «Право» та «Психологія».
Кулінарне шоу складалося з 3 конкурсів: The Presentation of the Dish, Guess the Dish, Cooking Quiz.
Також студенти створили відеопрезентацію власних рецептів та пригостили аудиторію власноруч приготовленими смаколиками.
У конкурсі відеороликів перемогу здобули:

• 1 місце – Чорна Ксенія (тірамісу).
  • 2 місце – Голдовський Вадим, Андрієць Сніжана (торт на основі млинців).
  • 3 місце – Семенченко Дар’я, Самсонюк Анастасія (картопля запечена з овочами).

Чудова атмосфера заходу була створена колективом ведучих-студентів: Коваль Єгор, Галака Ольга, Москаленко Наталя.
Кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін вітає переможців та запрошує всіх учасників кулінарного шоу до участі у подальших заходах!

Оновлено: Середа, 13 березня 2019 16:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кулінарне шоу Ace of Cakes 2019