Щиро вітаємо професора Ольгу Олександрівну Маруховську-Картунову з Ювілеєм! — Університет «КРОК»

Щиро вітаємо професора Ольгу Олександрівну Маруховську-Картунову з Ювілеєм!

04 березня 2019 Новини та події

Свій Ювілей сьогодні святкує видатний науковець, засновник нового наукового напряму «Етнополітична конфліктологія», автор навчального спецкурсу з етнополітичної конфліктології, професор, кандидат філософських наук, завідувач секції суспільних наук Ольга Олександрівна Маруховська-Картунова.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, студенти та аспіранти від усього серця зичать Вельмишановній Ользі Олександрівні міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, процвітання, злагоди та подальших успіхів у всіх численних сферах її діяльності!

Нехай тепло рідних та близьких надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а кожен день буде сповнений лише корисними справами і земними радощами!

З ЮВІЛЕЄМ!

Оновлено: Вівторок, 05 березня 2019 10:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щиро вітаємо професора Ольгу Олександрівну Маруховську-Картунову з Ювілеєм!