У КЕПІТі відбулося засідання міського методичного об’єднання викладачів іноземної мови — Університет «КРОК»

03 березня 2019 Новини та події

22 лютого 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулося засідання міського методичного об’єднання викладачів іноземних мов столичних коледжів.

Перша частина зустрічі була присвячена підбиттю підсумків міського конкурсу авторської студентської поезії іноземною мовою. Крім того, окреслено пріоритетні напрямки подальшої роботи методичного об’єднання.

Друга частина зустрічі відбувалася як педагогічна лабораторія. Педагогічний колектив циклової комісії Коледжу економіки, права та інформаційних технологій зі спеціальної мовної підготовки підготував відкрите заняття – студентський круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня материнської мови та проголошення ООН 2019 року Міжнародним роком корінних мов світу.

Модератором роботи англомовного круглого столу стала викладач іноземної мови, кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК» Далявська Тетяна Петрівна.

До участі в роботі круглого столу долучилися студенти першого та другого курсів Коледжу. Це, зокрема: Олег Бойко, Ілля Корнієць, Ілля Науменко, Назар Романович, Софія Боруца, Марія Дорошенко, Дар’я Мусієнко, Ольга Микитенко, Олександра Науменко, Дар’я Серпун, Кирило Ястребов, Дарина Удовиченко, Аліса Гуркіна, Емілі Голубєва.

Презентований практикорієнтований захід базувався на активній участі студентів у дослідженні та дискусійному обговоренні проблеми зникнення мов на сучасному етапі. Студенти проаналізували особливості становлення та розвитку англійської мови. Осмислили значення української мови для існування Української держави. Наголосили, що наша рідна мова – українська і необхідно нею пишатися. Захід завершили видатними словами українського генія Т.Г. Шевченка: «Чужому навчайтесь та свого не цурайтесь!».

Дякуємо нашим вельмиповажним гостям за плідну співпрацю! Відзначаємо високий професіоналізм та творчий підхід одного із улюблених викладачів Коледжу, доцента кафедри міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК» Тетяни Петрівни Далявської. Дякуємо за активну участь та старанність нашим студентам!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Круглий стіл до міжнародного дня материнської мови / КЕПІТ / 22.02.2019

Оновлено: Вівторок, 05 березня 2019 10:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У КЕПІТі відбулося засідання міського методичного об’єднання викладачів іноземної мови