Відбулася студентська наукова конференція з міжнародної економіки — Університет «КРОК»

Відбулася студентська наукова конференція з міжнародної економіки

29 березня 2012 Новини та події

Відбулася студентська наукова конференція з міжнародної економіки29 березня кафедра міжнародної економіки організувала конференцію для студентів 4-го курсу.

Доповідачі презентували результати власного наукового пошуку та аналізу з проблем розвитку сучасної міжнародної економіки. Кожен учасник виокремив та наочно продемонстрував певний аспект цього питання, таким чином у присутніх сформувалася чітка картина проблеми, яка була розглянута.

Після виступів всіх доповідачів були зроблені колективні висновки та висунуті пропозиції щодо вирішення проблем, з якими стикається кожен спеціаліст в галузі міжнародних економічних відносин.

Проведення наукових конференцій є невід’ємною частиною навчального процесу. Такий формат роботи вчить студентів виступати на публіці, висловлювати та відстоювати власну думку під час дискусій. Індивідуальне дослідження конкретного питання формує більш чітке бачення існуючої ситуації та проблематики.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася студентська наукова конференція з міжнародної економіки