КЕПІТ-family 2019 — Університет «КРОК»

КЕПІТ-family 2019

26 лютого 2019 Новини та події

23 лютого 2019 року студенти КЕПІТу, їхні батьки та адміністрація Коледжу побували на спортивно-дозвільному родинному заході «КЕПІТ-family».

Студенти під керівництвом завідувача секції фізичного виховання та спортивного туризму Кондес Тетяни Василівни разом зі своїми веселими мамами і дужими татами, молодшими сестрами і старшими братами змагалися під час цікавих конкурсів, згуртовувалися як команди та виборювали звання найспортивніших.

Незвичним цього разу було те, що учасники з однієї родини потрапили в різні команди і вболівали ще краще один за одного! «КЕПІТ-family» є елементом програми надання додаткових можливостей для родин студентів «Ви – для «КРОКу», «КРОК» – для Вас».

Завдяки таким заходам дружнішими та міцнішими стають родини. Адже студентам в такому віці надзвичайно важлива батьківська підтримка.

Дякуємо усім, хто провів цей суботній день з нами в гуморі, змаганнях, спортивних веселощах!

KEPIT-FAMILY / КЕПІТ / 23.02.2019

Оновлено: Вівторок, 26 лютого 2019 16:41