Всеукраїнський фінал Олімпіади «ІT-Планета 2011/12» — Університет «КРОК»

Всеукраїнський фінал Олімпіади «ІT-Планета 2011/12»

29 березня 2012 Новини та події

Всеукраїнський фінал Олімпіади «ІT-Планета 2011/12»В Університеті «КРОК» відбувся всеукраїнський фінал міжнародної олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Планета». Учасниками фіналу стали студенти з різних регіонів України - переможці попереднього очного конкурсу.

Після офіційного відкриття студенти вирішували завдання на стаціонарних комп’ютерах «КРОКу». Паралельно в актовій залі проходила конференція «Зустріч з бізнесом: ІТ в освіті та підготовка ІТ-фахівців». На конференції зі вступним словом виступили Володимир Бузмаков, голова оргкомітету олімпіади, та Віктор Морозов – декан Бізнес-школи «КРОК». У рамках заходу пройшла презентація програм співпраці з ВНЗ провідних ІТ-компаній.

Після практичної частини олімпіади учасники отримали нагоду поспілкуватися із потенційними роботодавцями – ІТ-директорами промислових підприємств, фахівцями ІТ-компаній, представниками ІТ- та бізнес-преси

Фіналісти національного туру вже в кінці квітня відправляться в Казахстан та Росію на міжнародний фінал. Зичимо учасникам олімпіади майбутніх перемог та нових перспектив!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Всеукраїнський фінал Олімпіади «ІT-Планета 2011/12»