Студенти КЕПІТу відвідали Конституційний Суд України — Університет «КРОК»

Студенти КЕПІТу відвідали Конституційний Суд України

21 лютого 2019 Новини та події

11 лютого 2019 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій відвідали Конституційний Суд України.

Захід відбувався в рамках Місяця Студентського наукового товариства. Разом зі студентами до заходу долучилась голова циклової комісії Коледжу з цивільно-правових дисциплін, старший викладач кафедри державно-правових дисциплін Двірська Оксана Василівна.

Майбутні юристи із нетерпінням чекали цієї екскурсії, оскільки для кожного, хто планує присвятити своє життя юриспруденції, Конституційний Суд України є життєво важливою державною інституцією. Це – одна з провідних установ політико-правової системи держави, єдиний орган конституційної юрисдикції, який забезпечує верховенство Конституції України.

Студенти мали змогу відвідати головний зал судових засідань Суду, з яким вже пов’язані доленосні рішення в історії України, також побачили унікальні колекції величезного бібліотечного комплексу Установи, відвідали приміщення архіву.

Працівники Конституційного Суду України радо відповідали на всі запитання молоді, надали вичерпну та водночас дуже цікаву інформацію. Щиро дякуємо за чудову екскурсію. Будемо раді завітати сюди наступного разу.

Оновлено: Четвер, 21 лютого 2019 18:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти КЕПІТу відвідали Конституційний Суд України