Біржова Універсіада — Університет «КРОК»

Біржова Універсіада

15 березня 2012 Новини та події

Біржова УніверсіадаЗ 1 лютого по 15 березня 2012 року було проведено всеукраїнський чемпіонат по інтернет-трейдингу серед студентів - «Біржова Універсіада 2012», організаторами якого виступили Інвестиційна Група УНІВЕР та «Українська біржа».

В конкурсі взяло участь понад 550 студентів у складі 116 команд з 63 вищих учбових закладів України.

Компанія «Брокерський Дім «Відкриття», як один із інвестиційних консультантів Конкурсу, відмітила активну участь студентів Університету «КРОК» в конкурсі.

До складу команди Університету «КРОК» увійшло вісім студентів: Данилів Дмитро, Новосьолова Олена, Духота Наталля, Конаханюк Ярослав, Чуфрієнко Дмитро, Іванов Вячеслав, Арсенкін Ярослав, Рябий Михайло, які отримали грамоти за участь у конкурсі.

Окрема подяка висловлюється тренеру команди – Кузьминському В.З., доценту кафедри фінансів та банківського бізнесу за підготовку команди та вклад в популяризацію фондового ринку.

Оновлено: П'ятниця, 30 травня 2014 11:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Біржова Універсіада