Вітаємо І.П. Мігус з відзначенням її наукових та методичних здобутків! — Університет «КРОК»

Вітаємо І.П. Мігус з відзначенням її наукових та методичних здобутків!

14 лютого 2019 Новини та події

Щиро вітаємо Мігус Ірину Петрівну, проректора з наукової роботи Університету «КРОК», з відзначенням її наукових та методичних здобутків медаллю Національної академії педагогічних наук України «Ушинський К.Д.».

Цим знаком нагороджуються педагоги, вчені, організатори освіти України, громадські діячі, політики та інші особистості за значні досягнення в галузі педагогічної і психологічної наук, особистий внесок у розвиток української освіти та підготовку висококваліфікованих спеціалістів та наукових кадрів.

Зичимо Ірині Петрівні успіхів, процвітання, наснаги до нових звершень!

Оновлено: П'ятниця, 03 вересня 2021 16:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо І.П. Мігус з відзначенням її наукових та методичних здобутків!