Освітяни столиці долучились до проекту «Україна – соборна» — Університет «КРОК»

Освітяни столиці долучились до проекту «Україна – соборна»

14 лютого 2019 Новини та події

8 лютого 2019 року в Університеті «КРОК» відбувся історико-мистецький проект Коледжу економіки, права та інформаційних технологій «Україна – соборна».

Висловлюємо вдячність за співпрацю всім навчальним закладам Києва, що долучилися до участі у проекті. Це, зокрема, гімназія «Діалог», НВК «ДОМІНАНТА», Київський коледж зв’язку, гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району м. Києва, Київський ліцей бізнесу, НВК № 176 (спеціалізована школа з поглибленим вивченням іспанської мови, суспільно-гуманітарна гімназія), середня загальноосвітня школа № 11 I-III ступенів м. Києва, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 165 міста Києва, спеціалізована школа № 16 з поглибленим вивченням англійської мови, спеціалізована школа № 124 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій, спеціалізована школа ім. Т. Шевченка № 82 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва, Фінансовий ліцей, Школа І-ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва, спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва, КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді».

Модератор проекту – заступник директора Коледжу з наукової та методичної роботи І.В. Рибак відзначає, що філософія проекту передбачала розкриття широкої палітри глибинних переживань, інтуїтивних відчуттів, особистісного рефлексивного ставлення до подій буремної доби становлення Української Соборної держави. Саме тому важливою частиною заходу стали різноманітні творчі мистецькі студії. Зокрема, «Відкритий мікрофон»: дискусія за темою «Соборність України: історичні дороговкази та сучасні виклики» (модератор – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки Хорошенюк А.П.); «Арт-простір: презентація власних історичних есе» (модератор – старший викладач кафедри іноземних мов та спеціальної мовної підготовки, голова циклової комісії з мовної підготовки Степаненко Н.В.); «Історичний свідок: галерея видатних постатей в історії становлення Соборної України» (модератор – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики Лободаєв В.М.); «Поетичний караван»: декламація власної поезії за темою заходу (старший викладач кафедри маркетингу та поведінкової економіки, автор поетичних збірок Азоян А.А. та відома українська письменниця Козак В.С.); студія-фотовернісаж «Соборність. Боротьба триває» (модератор – Савельєв Євгеній, менеджер з маркетингу департаменту зв’язків з громадськістю та реклами Університету «КРОК», керівник студентської проектної групи «SPG»); медіа-студія «Висвітлення питання України в сучасних мас-медіа» (модератор – головний редактор журналу «Зовнішні справи» Таукач О.Г.).

Щиро дякуємо всім причетним за підтримку та дуже сподіваємось, що наше спілкування стало однією з важливих сторінок у книзі під назвою «Соборність, рік – 2019», співавторами якої ми всі з вами є.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Творчі студії проекту АШ ЮНЕСКО / 08.02.2019

Оновлено: П'ятниця, 15 лютого 2019 19:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Освітяни столиці долучились до проекту «Україна – соборна»