Гала-концерт Фестивалю дитячої творчості «Ти – особливий 2» — Університет «КРОК»

Гала-концерт Фестивалю дитячої творчості «Ти – особливий 2»

23 січня 2019 Новини та події

19 січня 2019 року в Університеті «КРОК» відбувся гала-концерт Фестивалю дитячої творчості «Ти – особливий 2» за участю талановитих дітей-сиріт та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Організатором концерту виступила благодійна організація «Фест Добра» за підтримки Університету «КРОК» та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Велика подія і справжнє свято відбувалися цими вихідними в Університеті «КРОК» – другий рік поспіль благодійна організація «Фест Добра» проводить конкурс молодих талантів «Ти – особливий». Мета цього проекту, за словами організаторів, – підтримати талановитих, сильних духом дітей-сиріт, дітей, які потрапили у складні життєві обставини. Адже кожен чимось унікальний, оригінальний і талановитий, незалежно від того, має він батьків чи ні.

Чотири місяці відбіркових турів в 5 областях України, 15 інтернатів, дитячих будинків, спеціалізованих шкіл-інтернатів, понад 1000 учасників і 100 фіналістів на гала-концерті!

Творчі виступи дітей були представлені в таких жанрах, як пісня, танок, вірш, декоративно-прикладне мистецтво, малюнок та навіть справжня театралізована вистава.

Під час концерту всі гості мали прекрасну нагоду познайомитися з талантами дітей, які із задоволенням готові поділитися своїм теплом з кожним. У залі панувала по-справжньому святкова і затишна атмосфера. Глядачі оплесками та усмішками зустрічали вихід кожного учасника на сцену.

Визначною подією стало те, що під час фестивалю було встановлено Рекорд України – величезне слово «Добра» завдовжки понад 16 метрів було викладено малюнками вихованців.

Висловлюємо щиру вдячність за організацію та підтримку проекту: ректору Університету «КРОК» Лаптєву Сергію Михайловичу, директору благодійної організації «Фест Добра» Лященку Юрію Олександровичу, директору Київського ліцею бізнесу Паращенко Людмилі Іванівні, першому заступнику директора ліцею Нідзельській Валентині Миколаївні, керівнику Гончар Інні Василівні, адміністратору Кудряшову Олександровичу Юрійовичу, директору їдальні Хоменчуку Андрію Сергійовичу, директору департаменту реклами та зв’язків з громадськістю Титаренко Наталії Вікторівні, директору Центру розвитку кар’єри Карлову Олександру Федоровичу, голові правління Асоціації випускників Заріповій Світлані Зульфирівні, директору Інституту психології Сингаївській Ірині Валентинівні, фінансовому директору Університету «КРОК» Архипчук Ірині Вікторівні, директору департаменту зі студентських питань Університету «КРОК» Карапетяну Олександру Робертовичу, директору Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Сумбаєвій Людмилі Петрівні, заступникам директора Коледжу Гуріновій Лесі Олександрівні, Степаненко Наталії В’ячеславівні та Рибак Ірині Вікторівні, виконуючій обов’язки завідувача відділення Некіз Тетяні Анатоліївні, а також Цирин Каріні Леонідівні, Руліковській Наталі Василівні, Паламаренко Ангеліні Василівні.

Щира подяка всім студентам-волонтерам Коледжу та ліцею: Андрієвській Катерині, Бабичу Максиму, Богушу Роману, Бойку Олегу, Бойко Тетяні, Вороніну Роману, Горбань Анні, Городецькій Вікторії, Гриппі Дмитру, Гукайло Дар'ї, Єщеркіній Яні, Зубець Ірині, Квітко Дарині, Коваль Анастасії, Корж Дар’ї, Лещенко Анні, Мікульській Елизаветі, Мілісюк Вікторії, Наумову Артему, Орловій Анні, Піхало Софії, Пєтуховій Софії, Погорілому Дмитру, Сидоренку Костянтину, Сірому Єгору, Угнівенко Анастасії, Хміль Артему, Ходаковській Валерії, Цуканову Дмитру, Шарпилу Кірілу, Широкову Віктору, Шкляревському Владиславу, Шульзі Ярославу, Шуляківському Олегу, Шуть Дарині, Юзві Вероніці, Юрченко Наталії, Погуляю Дмитру, Саликіну Іллі, Волясенку Івану, Павленку Остапу Назаровичу, Пушкарьову Артему Дмитровичу.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Гала-концерт Фестивалю дитячої творчості «Ти – особливий 2» / 19.01.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 28 січня 2019 19:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Гала-концерт Фестивалю дитячої творчості «Ти – особливий 2»