Новорічна вечірка: Winter Party 2019 — Університет «КРОК»

Новорічна вечірка: Winter Party 2019

22 грудня 2018 Новини та події

22 грудня 2018 року Навчально-науковий інститут інформаційних та комунікаційних технологій (ННІІКТ) підготував та провів новорічну вечірку за участю іноземних студентів, які навчаються за освітньою програмою «Управління проектами».

Це перше святкування новорічних свят іноземними студентами в стінах Університету «КРОК», однак сподіваємось, що це стане приємною традицією. У святкуванні також взяли участь викладачі: професор Рач В.А., професор Медведєва О.М., Борулько Н.О., які привітали студентів з новорічними святами та побажали творчих перемог у Новому році.

Свято промайнуло в дружній, невимушеній атмосфері. Студенти радо брали участь у конкурсах та у танцювальній частині вечірки.

Дякуємо всім за участь у святкуванні та чекаємо у Новому році!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Новорічна вечеря для іноземних студентів / 26.12.2018"//embedr.flickr.com/assets/client-code.js" charset="utf-8">

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 25 січня 2019 13:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новорічна вечірка: Winter Party 2019