Студенти Коледжу здобули друге призове місце у КВЕСТІ — Університет «КРОК»

Студенти Коледжу здобули друге призове місце у КВЕСТІ

16 грудня 2018 Новини та події

12 грудня 2018 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій здобули друге призове місце у КВЕСТІ, що проходив за ініціативи відділу у справах сім'ї та молоді Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

Студенти Коледжу – Валерія Давиденко (капітан команди), Софія Піхало, Володимир Донець, Владислав Ключкей, Віктор Широков, Дмитро Поворознік та Павло Бондаренко – взяли активну участь у КВЕСТІ, що проходив за ініціативи відділу у справах сім'ї та молоді Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

Снігова заметіль не лише не зупинила нашу команду, а й додала азарту та драйву. Її учасники, прекрасно впоравшись із завданнями, посіли друге призове місце!

Вітаємо наших КЕПІТівців!

Бажаємо нових перемог!

Оновлено: Середа, 19 грудня 2018 11:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти Коледжу здобули друге призове місце у КВЕСТІ