IV модуль практичного сертифікатного курсу «Дитяча психологія» з Оксаною Олійник — Університет «КРОК»

13 грудня 2018 Новини та події

1 та 2 грудня 2018 року у навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом» Навчально-наукового інституту психології Університету «КРОК» проходили заняття четвертого модуля практичного сертифікатного курсу «Дитяча психологія» з Оксаною Олійник.

Тема цього модуля – психосоматика, соматичні розлади: енурез, заїкання, енкопрез та ін. Учасники розглянули теоретичні основи проблеми психосоматичних розладів, а також практичні методи та прийоми профілактики й подолання психосоматичних проблем. Як завжди, було багато практичних технік і вправ, які учасники випробували на собі. І, як завжди, було цікаво, корисно і терапевтично.

Щиро дякуємо спікеру Оксані Олійник!

Оновлено: Четвер, 13 грудня 2018 15:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » IV модуль практичного сертифікатного курсу «Дитяча психологія» з Оксаною Олійник