Студенти КЕПІТу взяли участь у ІІ інноваційній торговій конференції — Університет «КРОК»

Студенти КЕПІТу взяли участь у ІІ інноваційній торговій конференції

19 листопада 2018 Новини та події

15 листопада 2018 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», взяли участь у ІІ інноваційній торговій конференції (організатор – ГС «Національна організація роздрібної торгівлі»).

У заході взяли участь провідні спеціалісти-маркетологи: засновник компанії «Хамелеон Софт», керуючий партнер консалтингової агенції «К @ P Partner», голова Директорату Асоціації Франчайзингу та інші.

На зустрічі розглядалися теми щодо сучасних трендів самообслуговування в ритейлі, механізми ефективного управління сімейним бізнесом, обговорювалися напрямки розвитку корпоративної культури та її впливу на інноваційність компаній.

Студенти були зацікавлені тематикою конференції, брали участь в обговоренні різних напрямків розвитку інновацій у торгівлі.

Щиро дякуємо організаторам!

Оновлено: Вівторок, 20 листопада 2018 13:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти КЕПІТу взяли участь у ІІ інноваційній торговій конференції