Конференція «Career Start» — Університет «КРОК»

Конференція «Career Start»

14 листопада 2018 Новини та події

10 листопада 2018 року в Університеті «КРОК» відбулася конференція «Career Start», яку організувала міжнародна молодіжна організація «AIESEC Ukraine» за підтримки Київського молодіжного центру разом із Центром розвитку кар'єри Університету «КРОК».

Мета учасників конференції – надання молоді практичних порад щодо успішного початку кар‘єри. На заході буде понад 150 учасників, серед яких – учні старших класів середніх шкіл та студенти університетів. На конференції виступали спікери з відомих та успішних компаній (Deloitte, Weblium, Genesis, Happy Monday, EdEra та інші), які ділилися практичними порадами з учасниками стосовно старту кар‘єри, починаючи від розвитку особистих навичок, профорієнтації і закінчуючи правильною стратегією поведінки на співбесіді з роботодавцем.

Щиро дякуємо організаторам – міжнародній молодіжній організації «AIESEC Ukraine» та Центру розвитку кар'єри – за цікавий захід!

Оновлено: Четвер, 15 листопада 2018 08:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конференція «Career Start»