Участь студентів КЕПІТу у міжнародних науково-практичних конференціях — Університет «КРОК»

Участь студентів КЕПІТу у міжнародних науково-практичних конференціях

13 листопада 2018 Новини та події

Восени 2018 року студенти ІІІ курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій (група ФКін-16к) взяли участь у декількох міжнародних науково-практичних конференціях.

Студенти ІІІ курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій (група ФКін-16к) під науковим керівництвом викладача циклової комісії з фінансів та бухгалтерського обліку кандидата економічних наук Сови Олени Юріївни взяли участь у декількох міжнародних науково-практичних конференціях, а саме:

•   «Universum View», м. Краматорськ, 28.09.2018;
  •   «Розвиток національних фінансово-економічних систем в умовах глобальних викликів», м. Київ, 05.10.2018;
  •   «Інноваційний розвиток та безпека підприємств в умовах неоіндустріального суспільства», м. Луцьк, 25.10.2018;
  •   «Актуальні питання науки та практики», м. Київ, 15.11.2018.

Студенти продемонстрували високу зацікавленість науковими заходами, активно обговорювали актуальні проблеми теорії та практики фінансової науки. Організаторами були надруковані збірники тез доповідей, до того ж кожен студент отримав сертифікат про участь у конференції.

Адміністрація Коледжу вдячна Олені Юріївні за систематичну роботу зі студентами щодо розвитку теоретичних та прикладних фахових здібностей молоді.

Оновлено: Середа, 14 листопада 2018 08:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Участь студентів КЕПІТу у міжнародних науково-практичних конференціях