Відбір на програми обміну з університетами Європи — Університет «КРОК»

Відбір на програми обміну з університетами Європи

05 листопада 2018 Новини та події

29 жовтня 2018 року відбувся конкурсний відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності з європейськими вищими навчальними закладами, а також конкурс на здобуття стипендії у рамках програми Erasmus+.

До складу відбіркової комісії входили: Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, Кахута Н.Д., декан факультету економіки та підприємництва, Рокоча В.В., декан факультету міжнародних відносин, Доляновська І.М., доцент кафедри державно-правових дисциплін, Фігіна Л.О., менеджер по роботі зі студентами Студентського офісу, Дробина А.О., керівник проектів та програм, Вальковська М., представник Студентської ради Університету. Студенти мали змогу обирати партнерські університети з Нідерландів, Польщі, Угорщини, Литви, Латвії, Італії, Іспанії, Німеччини та Туреччини.

За рішенням конкурсної комісії (протокол від 29.10.2018) для участі у програмах обміну з отриманням стипендії номіновано таких осіб:

• Бєлановський Всеволод
  • Близнюкова Олександра
  • Боднар Владислав
  • Кудряшов Євгеній
  • Штак Владислав
  • Лазебна Крістіна
  • Пирог Альона
  • Малкіна Єлизавета

Для участі у програмах обміну без отримання стипендії прийнято рішення номінувати таких осіб:

• Воробйов Олександр
  • Матюшенко Марія
  • Солдаткіна Наталія
  • Окунський Дмитро
  • Вирішено не номінувати таких осіб:
  • Бойко Богдан
  • Гилевич Юлія
  • Лойко Єлизавета
  • Коляда Діана

Бажаємо успіху всім учасникам, які продемонстрували свою вмотивованість та високий рівень володіння англійською мовою!

Оновлено: Вівторок, 06 листопада 2018 10:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбір на програми обміну з університетами Європи