Майстер-клас «Як формують власні фінанси банкіри» — Університет «КРОК»

Майстер-клас «Як формують власні фінанси банкіри»

05 листопада 2018 Новини та події

27 жовтня 2018 року Центр розвитку кар'єри Університету «КРОК» організував майстер-клас «Як формують власні фінанси банкіри» для студентів перших курсів.

Студенти першого курсу факультету економіки та підприємництва Університету «КРОК» отримали можливість більш детально познайомитися з системою функціонування банківської справи та дізналися про те, як сформувати власні фінанси на майстер-класі «Як формують власні фінанси банкіри». Партнер Центру розвитку кар’єри Тарас Рочкай, керівник корпоративного Центру Банк Південний, із превеликим задоволенням розповів студентам про реалії фінансової системи.

Щиро дякуємо спікеру та Центру розвитку кар'єри Університету «КРОК» за організацію професійно-орієнтованого майстер-класу!

Оновлено: Понеділок, 05 листопада 2018 15:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас «Як формують власні фінанси банкіри»