Студенти кафедри дизайну відвідали презентацію — Університет «КРОК»

Студенти кафедри дизайну відвідали презентацію

30 жовтня 2018 Новини та події

17 жовтня 2018 року студенти кафедри дизайну відвідали презентацію, присвячену новинкам наймасштабнішої щорічної виставки Cersaie 2018.

Під час презентації було представлено найсвіжіші та найактуальніші тренди.

Представник німецького бренда Zehnder Андрій Мурач розкрив тему «екологічного дизайну» з презентацією «Рушникосушки Zehnder відповідно до Директиви екологічного дизайну (Eco Design Directive 1.1.18)». Новинки іспанської фабрики Venis, що вперше були представлені на виставці Cersaie 2018, презентував представник фабрики Venis Роман Писко.

Подібний досвід корисний для студентів тим, що показує: сучасні інновації дозволяють втілювати найсміливіші проекти, тож дистанція між творчим задумом і його реальним втіленням дедалі скорочується і дійсність все точніше відповідає проектному образу.

Оновлено: Четвер, 14 березня 2019 16:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти кафедри дизайну відвідали презентацію