Факультет економіки та підприємництва відсвяткував 20-ту річницю — Університет «КРОК»

Факультет економіки та підприємництва відсвяткував 20-ту річницю

09 квітня 2012 Новини та події

Факультет економіки та підприємництва відсвяткував 20-ту річницюЗ нагоди 20-ї річниці з дня заснування факультету економіки та підприємництва студенти організували тиждень ФЕП.

Святкування розпочалося із урочистого відкриття та виставки фотографій випускників факультету.

Були організовані ігри та конкурси. Відбулася конференція за участю провідних економістів України, а також пройшло нагородження студентів – переможців олімпіад, відмінників факультету. Дипломи та грамоти були вручені викладачам, деканату, факультету, кафедрам, які співпрацюють з факультетом. Також було обрано найкращу групу студентів і за підсумками анкетування визначено найкращого старосту.

У кінці тижня всі студенти були запрошені на вечірку з приводу Дня народження факультету. Організаторами такого масштабного святкування виступили департамент зі студентських питань, адміністрація факультету економіки та підприємництва і Студентська рада факультету.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Факультет економіки та підприємництва відсвяткував 20-ту річницю