Презентація першокурсників Коледжу — Університет «КРОК»

Презентація першокурсників Коледжу

29 жовтня 2018 Новини та події

26 жовтня в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулася феєрична подія – Презентація першокурсників!

Це традиційний захід у рамках проекту «Best Group», під час якого студенти першого курсу презентують свої групи. Під час «Green Park of KEPIT», який відбувся наприкінці вересня, кожна група шляхом жеребкування отримала свою тему для презентації та впродовж місяця працювала над її розкриттям: потрібно було підготувати відеокліп, театральну сценку і танець. Цьогорічна тематика – кіновсесвіт, популярні фільми.

Слід зазначити, що у студентів було безліч цікавих ідей щодо виступів і з усіма завданнями першокурсники впоралися на відмінно!

Оцінювало виступи журі, до складу якого входили випускники і співробітники Коледжу та Університету. Зокрема:

• Карапетян Олександр Робертович, випускник Університету 1999 року, а нині директор департаменту зі студентських питань Університету «КРОК»;
  • Новіков Віталій Вікторович, керівник театральної студії Університету «КРОК»;
  • Польовик Катерина – випускниця 2015 року, спеціальність «Правознавствo»;
  • Нагірна Наталія – випускниця 2013 року, спеціальність «Маркетинг»;
  • Машовець Олег – випускник 2013 року, спеціальність «Фінанси і кредит», Зірка КРОКу 2017 року;
  • Посохова-Болсуновська Анастасія – випускниця 2010 року, спеціальність «Комерційна діяльність».

Відкривала та закривала презентацію захоплива хореографія. Цікаво, що після виступів, коли журі визначало результати, відбувся спільний танець студентів  першого курсу під керівництвом хореографа Гольцевої Аліни.

Своїм вокальним номером від Студентської ради Коледжу вразила студентка другого курсу Тю Аніта.

Отже, за результатами оцінювання перше місце посіла група «Комп‘ютерні науки» з темою «Джуманджі». Усі глядачі поринули у чарівний та захопливий світ цієї гри. Переможці отримали головний приз – екскурсійну поїздку до парку «Київська Русь».

Друге місце зайняла група «Маркетинг» із темою «Трансформери». Глядачі не стримували захоплення від їхнього виступу.

Третє місце посіла група «Правознавство» з чарівним виступом на тему «Володар перснів». Їхній танець був дуже яскравим та імпульсивним.

На жаль, не всі групи можуть зайняти призові місця, хоча на перемогу заслуговує кожна команда. Проте без нагороди ніхто не залишився. Вітаємо усіх учасників, так тримати!

Щиро дякуємо учасникам та організаторам за подароване свято!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Презентація 1 курсу Коледжу / КЕПІТ/  26.10.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 30 жовтня 2018 14:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація першокурсників Коледжу