Зустріч Клубу Професіоналів: екскурсія до ПрАТ «Європейський страховий альянс» — Університет «КРОК»

Зустріч Клубу Професіоналів: екскурсія до ПрАТ «Європейський страховий альянс»

23 жовтня 2018 Новини та події

10 жовтня 2018 року студенти економічних спеціальностей Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК» у рамках проектної діяльності Клубу Професіоналів відвідали центральний офіс ПрАТ «Європейський страховий альянс».

Студенти отримали чудову нагоду наживо побачити, як працює компанія, зокрема департамент врегулювання збитків з майнового страхування, центр медичного асистансу тощо.

Під час змістовної бесіди з керівництвом студентська молодь ознайомилася з досягненнями компанії, ключовими напрямками її роботи, дізналася про новітні тренди страхового бізнесу.

«Завдяки таким екскурсіям та практиці випускники нашого Університету краще адаптуються у бізнес-середовищі та реалізують свої можливості у майбутньому», – зазначила Г.М. Пазєєва, голова циклової комісії Коледжу з підготовки у сфері маркетингу та підприємництва, заступник завідувача кафедри управлінських технологій Університету «КРОК».

Оновлено: Вівторок, 23 жовтня 2018 16:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч Клубу Професіоналів: екскурсія до ПрАТ «Європейський страховий альянс»