Вітаємо Михайлович Ольгу з перемогою в номінації «Найкращий стиліст»! — Університет «КРОК»

Вітаємо Михайлович Ольгу з перемогою в номінації «Найкращий стиліст»!

18 квітня 2012 Новини та події

Вітаємо Михайлович Ольгу з перемогою в номінації «Найкращий стиліст»!18-19 квітня 2012 року в Чернівцях проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з української мови за професійним спрямуванням, учасниками якого стали 70 студентів провідних ВЗН України.

Змагання складалися з двох етапів. Під час письмового туру студенти мали продемонструвати знання з граматики професійного мовлення. Усний тур передбачав презентацію ораторських здібностей. Учасники працювали в окремих секціях: юридичній, економічній, гуманітарній та технічній.

Від Університету економіки та права “КРОК” в олімпіаді взяла участь студентка 2 курсу програми “КРОК-Ексклюзив” Михайлович Ольга, яка посіла 5 місце і здобула перемогу в номінації “Найкращий стиліст”.

Оновлено: Вівторок, 08 квітня 2014 14:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Михайлович Ольгу з перемогою в номінації «Найкращий стиліст»!