Інтерактивні профорієнтаційні заходи для школярів — Університет «КРОК»

Інтерактивні профорієнтаційні заходи для школярів

05 жовтня 2018 Новини та події

20 вересня 2018 року Інститут управління природними ресурсами Університету «КРОК» взяв участь в інтерактивних профорієнтаційних заходах для школярів «Майстерня професій» та «Ярмарка кар’єри», які провів Городенківський районний центр зайнятості на базі Чернелицької ЗОШ І-ІІІ ст.

У заході взяли участь близько 70 учнів шкіл району. Інститут презентували завідувач кафедри гуманітарно-правових дисциплін, к. і. н., доцент Василь Петрович Глаголюк та старший викладач кафедри землеустрою та кадастру Іван Іванович Гереджук. Викладачами Інституту було проведено масштабну презентацію закладу, роз’яснювальну профорієнтаційну роботу та наголошено на важливості правильного вибору майбутньої професії.

На цьому заході учасники ознайомилися з інформаційними матеріалами про омріяні професії, отримали листівки, буклети, які їм запропонували представники навчального закладу. По завершенню активним учасникам було вручено подарунки та відзнаки.

Оновлено: Вівторок, 09 жовтня 2018 11:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Інтерактивні профорієнтаційні заходи для школярів