Круглий стіл на тему «Перспективи розвитку туризму на Коломийщині» — Університет «КРОК»

Круглий стіл на тему «Перспективи розвитку туризму на Коломийщині»

05 жовтня 2018 Новини та події

27 вересня 2018 року з нагоди Всесвітнього дня туризму за ініціативи керівництва Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» і за підтримки дирекції Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття в конференц-залі музею був проведений круглий стіл на тему «Перспективи розвитку туризму на Коломийщині».

На цьому заході доповідачами виступили:

1. Скоморовський Віталій Богданович – директор Інституту управління природними ресурсами (ІУПР), доктор юридичних наук, професор;
  2. Кипещук Віталій Васильович – заступник директора з розвитку ІУПР;
  3. Глаголюк Василь Петрович – завідувач кафедри, кандидат історичних наук, доцент ІУПР, голова міськрайонного товариства «Просвіта»;
  4. Мандич Віра Володимирівна – старший викладач ІУПР;
  5. Ткачук Ярослава Юріївна – генеральний директор Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття;
  6. Ясінська Оксана – завідувач Музею писанкового розпису;
  7. Костюк Таісія Андріївна – керівник комунального підприємства «Коломийський центр туризму та дозвілля»;
  8. Жолоб Ірина Любомирівна – провідний спеціаліст відділу економіки, інвестиційної політики та енергозбереження Коломийського міськвиконкому;
  9. Кобилянський Андрій Євгенович – співзасновник інтернет-порталу «Україна Інкогніта», аспірант UMCS (м. Люблін).

В обговоренні також взяли участь представники влади, громадськість району.

Під час обговорення учасники та доповідачі порушили важливі питання сучасного розвитку туризму, що характеризується наявністю глибоких протиріч у його організаційній структурі, спрямованості розвитку, стані якісних і кількісних характеристик. Також було зазначено, що туристична галузь у Коломиї та в Україні загалом виступає важливою складовою соціально-економічного розвитку. Було відзначено й те, що однією з головних перешкод ефективного розвитку туристичної галузі протягом останніх років залишається слабка туристична інфраструктура.

Підсумовуючи виступи під час круглого столу, можна зробити висновок про те, що, незважаючи на значний потенціал, туристична галузь Коломийщини має цілий ряд проблем, нагальне вирішення яких покращить перспективи її розвитку вже найближчим часом.

За результатами дискусії, що відбулася, та відповідно до пропозицій, висловлених учасниками круглого столу, сформовано «Проект резолюції Круглого столу», який направлено на розгляд Виконавчому комітету Коломийської міської ради.

Оновлено: Вівторок, 09 жовтня 2018 11:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Круглий стіл на тему «Перспективи розвитку туризму на Коломийщині»