Ректорська поїздка – 2012 — Університет «КРОК»

Ректорська поїздка – 2012

02 травня 2012 Новини та події

Ректорська поїздка – 2012Щороку 50 кращих та найактивніших студентів відправляються у ректорську подорож, яка є винагородою за їхню плідну працю. У цьому році вперше до КРОКівських студентів приєдналося 10 студентів з Інституту управління природними ресурсами (м. Коломия), який у 2011 році приєднався до Корпорації «КРОК».

Подорож тривала п’ять днів, протягом яких студенти відвідали Коломию, Верховину, Ворохту, Яремчу та побували в самому центрі Європи - в м. Рахові. Розпочалася ректорська із запального флешмобу на центральній площі в Коломиї, під час якого студенти танцювали та дарували білий шоколад з написом «КРОК любить Коломию» всім перехожим.

На другий день поїздки було запрошено справжніх корінних гуцулів на творчий вечір, які грали на старовинних музичних інструментах, таких як трембіта, дримба, цимбали, дабл-дабл та ін. Гуцули завели веселі хороводи, а вже під вечір студенти смакували смачні шашлики із баранини.

Яскраві враження залишилися від активного та насиченого відпочинку, адже група відвідала музей гуцульських пам’яток, піднялася на вершину гори Біла кобила, відвідала водоспади Яремчі та багато іншого.

Оновлено: Вівторок, 26 травня 2015 18:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ректорська поїздка – 2012