КРОКівці провели танцювальний флешмоб в Коломиї — Університет «КРОК»

КРОКівці провели танцювальний флешмоб в Коломиї

03 травня 2012 Новини та події

«КРОКівці провели танцювальний флешмоб в КоломиїНа минулих вихідних студенти Університету «КРОК» відвідали Івано-Франківську область під час ректорської поїздки. Маршрут КРОКівців проліг через Коломию.

Тут, в одному з наймальовничіших міст Прикарпаття, було проведено запальний танцювальний флешмоб. Усміхнені студенти танцювали в яскравих білих КРОКівських футболках. До флешмоберів приєдналися школярі, які почали активно танцювати та водити хороводи. Спеціально для них студенти з радістю станцювали ще один раз. Після флешмобу його учасники дарували перехожим солодкі писанки із білого шоколаду з написом «КРОК любить Коломию». Врешті-решт студенти і їхні нові друзі обмінялися контактами і домовилися підтримувати зв’язок.

Оновлено: Вівторок, 26 травня 2015 18:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОКівці провели танцювальний флешмоб в Коломиї