Акція «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!» — Університет «КРОК»

Акція «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!»

12 червня 2018 Новини та події

У травні – червні вже стало чудовою традицією проводити акцію «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!» та вітати випускників із проходженням зовнішнього незалежного оцінювання.

Акція тривала у пунктах тестування міста Києва в дні основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Студенти Університету «КРОК» щиро вітали учасників цьорічного зовнішнього незалежного оцінювання і дарували значки «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!», видавали флаєра, а також робили фото на згадку.

Щиро вдячні студентам-волонтерам, які відвідували пункти тестування та підтримували випускників упродовж сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Цьорічними студентами-волонтерами акції «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!» були: Бігич Катерина, Близнюкова Олександра, Бойко Тетяна, Ваганов Данило, Валігун Вадим, Видриган Маргарита, Возруд Вікторія, Галензовська Єлизавета, Гетьман Богдан, Говорова Наталія, Горбань Анна, Гурський Дмитро, Даниленко Артем, Єфремова Поліна, Запорожець Дмитро, Зубець Ірина, Іваницька Аліна, Ісупова Марина, Компанець Яна, Кравцов Лев, Кулиба Аліна, Курінна Тетяна, Макарчук Олександр, Матусевич Ярослав, Махно Андрій, Медведєва Єлизавета, Мирошніченко Ангеліна, Наталушко Христина, Осадчук Каріна, Островська Наталія, Пасичник Антон, Перепілка Валерій, Поддимай Діана, Попова Марина, Присяжнюк Оксана, Прохоров Артем, Решетник Ярослав, Роговий Олександр, Роговий Михаїл, Руденко Вікторія, Силантьєва Діана, Стволов Борис, Суворова Катерина, Тимошенко Данило, Ткач Ольга, Ульянов Ілля, Шепитько Олександр, Шульженко Анна, Щербина Дарина, Ярмоленко Василь, Ярова Ольга, Яськів Людмила, Ящук Тимур.

Усі учасники тестування були здивовані від такої несподіваної уваги та отриманих подарунків від студентів-волонтерів Університету «КРОК», але кожен з них висловлював подяку та був радий сувенірам.

Шановні випускники! Попереду у вас багато випробувань, проте й чимало перемог. Бажаємо досягти успіху в усьому, що ви запланували: вступити до омріяних навчальних закладів і здобути улюблені професії.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Акція «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!» / 22.05. - 11.06.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 14 червня 2018 16:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Акція «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!»