Зі святом останнього дзвоника! — Університет «КРОК»

Зі святом останнього дзвоника!

30 травня 2018 Новини та події

30 травня 2018 року в актовій залі Університету «КРОК» відбулась урочиста подія – пролунав останній дзвоник для випускників Київського ліцею бізнесу.

Свято останнього дзвоника – символ закінчення навчання. Це одночасно веселе і сумне свято не лише для випускників, а й для їхніх вчителів і батьків. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні випускників, для яких рік був надзвичайно важливим, вирішальним і відповідальним.

Від щирого серця вітаємо Київський ліцей бізнесу з днем останнього дзвоника та успішним завершенням навчального року!

Бажаємо випускникам успішно пройти випробування, здобути омріяну професію, реалізувати всі свої життєві плани і задуми, а ліцеїстам та вчителям гарно відпочити на канікулах.

Оновлено: П'ятниця, 01 червня 2018 16:11

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зі святом останнього дзвоника!