День Перемоги в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

День Перемоги в Університеті «КРОК»

09 травня 2012 Новини та події

День Перемоги в Університеті «КРОК»Святкування Дня Перемоги розпочалося з самого зранку в холі Університету: лунала музика воєнних часів, всі вітали один одного, а співробітникам Університету вручали георгіївські стрічки.

Пізніше був святковий концерт, присвячений Дню Перемоги, на який запросили ветеранів. Присутнім також був Іванков О.В. – ветеран Великої Вітчизняної Війни, доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права.

Під час свята співала Вокальна студія «КРОК», а також була представлена вистава «Капля меду» від театральної студії «КРОКодил».

Після урочистої частини члени Студентської ради з гордістю поклали квіти до меморіальної дошки в честь пам’яті Володимира Володимировича Копєйчикова, героя Великої Вітчизняної Війни, який працював на посаді професора та завідуючого кафедри теорії та історії держави і права в Університеті «КРОК», та до пам’ятника десяткам тисяч радянських патріотів, які були замордовані за гратами сирецького табору, під час німецько-фашистської окупації.

Оновлено: Понеділок, 24 березня 2014 16:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День Перемоги в Університеті «КРОК»