Презентація для іноземних студентів від компанії «Studentland» — Університет «КРОК»

Презентація для іноземних студентів від компанії «Studentland»

24 травня 2018 Новини та події

24 травня 2018 року представник компанії «Studentland» Світлана Павлова завітала до Університету «КРОК» з презентацією діяльності компанії для студентів-іноземців спеціальності «Менеджмент туризму».

Компанія «Studentland» представлена на туристичному ринку України майже 20 років та спеціалізується головним чином на освітньому туризмі. Під час презентації студенти мали змогу дізнатися про історію компанії, всі види туристичної діяльності, в яких зможе реалізувати себе випускник спеціальності «Менеджмент туризму», а також про можливості проходження виробничої практики в туристичній сфері за кордоном під час літніх канікул.

Щиро дякуємо компанії «Studentland» за цікаву та пізнавальну лекцію!

Оновлено: Вівторок, 13 листопада 2018 18:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація для іноземних студентів від компанії «Studentland»