Сучасні крос-культурні студії: «Зустріч з гітарою» — Університет «КРОК»

Сучасні крос-культурні студії: «Зустріч з гітарою»

22 травня 2018 Новини та події

18 травня 2018 року з нагоди святкування 26-ї річниці Університету «КРОК» усі бажаючі мали чудову нагоду отримати справжнє музичне задоволення від виконання наживо учасниками проекту «Сучасні крос-культурні студії» улюблених пісень у супроводі гітари. Адже Коледж економіки, права та інформаційних технологій для КРОКівської родини провів святкову музичну «Зустріч з гітарою».

Звучали композиції таких відомих бардів, як Булат Окуджава, Володимир Висоцький, Юрій Кукін, Андрій Макаревич; пісні групи «ДДТ», романс на поезію Сергія Єсеніна та ін. Виконавцями цих та інших композицій стали наші чудові талановиті колеги – Світлана Зульфирівна Заріпова, Олександр Геннадійович Кратко, Ірина Валентинівна Сингаївська. Крім того, в тандемі зі співробітниками свій атмосферний настрій під час заходу створювала студентська молодь. Це, зокрема, студентка III курсу Університету Бєглова Світлана, а також студенти I–II курсу Коледжу: Валігун Вадим, Горбань Анна, Євтушенко Павло, Ковальова Олександра, Лук’яненко Олексій, Мятних Дар’яна, Остапенко Христина, Поворозник Дмитро, Шамота Андрій, Шкляревський Влад.

Дійсно, тематика цієї святкової зустрічі проекту «Сучасні крос-культурні студії» якнайкраще продемонструвала, що гітара – це найпопулярніший у світі та по-справжньому народний музичний інструмент. Виконання пісні у супроводі гітари будь-якою мовою не потребує перекладу, торкається глибинних струн нашої душі, знаходить там незабутній резонанс.

Сам захід розкрив не лише романтичну місію гітари, а й певну її політичну роль. Так, Світлана Зульфирівна Заріпова та Олександр Геннадійович Кратко згадували видатних бардів-шістдесятників; директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва виступила із власними роздумами щодо історичної ролі Володимира Висоцького. Загалом весь захід був сповнений рефлексивною, чуттєвою, водночас дружньою та радісною атмосферою і, безперечно, не залишив нікого байдужим.

Висловлюємо вдячність усім учасникам проекту і щиро сподіваємося на утвердження нової традиції в житті нашої КРОКівської родини – це «Зустріч з гітарою»!

Оновлено: Середа, 23 травня 2018 09:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сучасні крос-культурні студії: «Зустріч з гітарою»