Університет «КРОК» – простір творчості — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» – простір творчості

14 травня 2018 Новини та події

14 травня 2018 року в читальній залі бібліотеки Університету «КРОК» відбулося відкриття виставки видатних українських художників Олександра Ольхова, Тетяни Красної та Марини Ольхової.

Уже стало чудовою традицією розпочинати тиждень святкування дня народження Університету «КРОК» з відкриття художньої виставки. Рік тому з нагоди 25-річчя Університету відбулася перша виставка «Енергія творчості – НАОМА в гостях в Університеті «КРОК», на якій були представлені дипломні роботи випускників Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Друга виставка проходила напередодні Нового року і всі мали можливість насолодитися оглядом картин відомих українських художників Довганя Михайла та Славгородської Аліни.

Цей рік не був винятком і читальна зала бібліотеки знову стала чудовим простором творчості. На виставці експоновано роботи відомих українських художників, учасників багатьох міжнародних виставок, що зберігаються в приватних та державних колекціях України, Канади, США, Польщі, Угорщини, – заслуженого художника України Олександра Ольхова, членів Національної спілки художників України Тетяни Красної та Марини Ольхової.

Серед численних гостей виставки були присутні Чебикін Андрій Володимирович – народний художник України, професор, ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, президент Національної академії мистецтв України, Могилевський Костянтин Вікторович – доцент кафедри Інституту декоративно-прикладного мистецтва ім. М. Бойчука, Джус Степан Петрович – народний художник України, член Національної спілки художників України, та Кочубей Микола Савович – народний художник України.

Відкрив виставку ректор Університету «КРОК» Лаптєв С.М., який підкреслив, що такої енергетики, колориту і буяння фарб наша читальна зала бібліотеки давно не бачила. Складні своїм кольоровим насиченням роботи художників дарують радість пейзажами та квітковими композиціями.

Щиро вдячні Олександру Ольхову, Тетяні Красновій та Марині Ольховій за подаровану творчу атмосферу.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до читальної зали бібліотеки, щоб на власні очі пересвідчитися в безмежному таланті художників та надихнутися чудовими сонячними мистецькими роботами, які повертають нас до мовчазних радощів буденності.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Відкриття виставки українських художників Олександра Ольхова, Тетяни Красної та Марини Ольхової / 14.05.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 21 травня 2018 14:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» – простір творчості