Студенти Коледжу відвідали iForum-2018 — Університет «КРОК»

Студенти Коледжу відвідали iForum-2018

26 квітня 2018 Новини та події

25 квітня 2018 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій стали учасниками найбільшої офлайн-конференції країни у сфері Інтернету та технологій – iForum-2018, яка відбувалася в Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Український форум інтернет-діячів є громадським рухом, створеним групою ентузіастів. Він присвячений проблемам розвитку Інтернету і охоплює весь спектр пов’язаних з ним питань.

iForum – це дев’ять основних потоків з тематичними виступами (Інтернет-бізнес, Стартапи, Реклама і просування, Інтернет-технології, Освітні технології майбутнього, Інновації, Блокчейн, Digital Fun, CRM), які проходять одночасно в кількох залах.

Студенти першого та другого курсу Коледжу мали змогу послухати найкомпетентніших експертів у сфері інтернет-бізнесу, реклами та технологій, на власні очі побачити сучасні технологічні продукти та проекти, поспілкуватися з їхніми творцями та знайти безліч нових друзів і партнерів.

Щира вдячність організаторам за надану можливість познайомитися з інноваційними технологіями ближче.

Оновлено: Середа, 02 травня 2018 18:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти Коледжу відвідали iForum-2018