Вітаємо Університет «КРОК» із 20-ю річницею! — Університет «КРОК»

Вітаємо Університет «КРОК» із 20-ю річницею!

15 травня 2012 Новини та події

Вітаємо Університет «КРОК» із 20-ю річницею!15 травня Університету «КРОК» виповнилося 20 років. За час своєї роботи навчальний заклад лише з одного факультету перетворився на велику корпорацію, яка на сьогодні включає чотири факультети, чотири інститути, три коледжі та багато інших підрозділів, що забезпечують якісну роботу «КРОКу».

Святкування Дня народження тривало протягом дня. На подвір’ї закладу, де зібралися студенти і працівники, відбулося нагородження переможців олімпіад та інших змагань, найкращих студентів Університету.

Під час урочистого зібрання було оголошено стипендіатів конкурсу від Асоціації випускників Університету «КРОК». Перемогу здобув Ястребов Олексій, студент третього курсу напряму «Психологія». Також спеціальними призами було відзначено Темборську Анастасію, Харченка Павла та Чапліну Анастасію.

За особливий внесок у розвиток навчального закладу почесним Знаком Шани були нагороджені співробітники Університету - Сумбаєва Л.П., Титаренко Н.В., Лотарєв А.Г., Француз А.Й., Борейко В.Л.

Цього дня на зібранні трудового колективу отримали нагороди ще близько 70 осіб. Співробітникам Університету було вручено відзнаки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, почесні грамоти Головного управління освіти і науки КМДА, Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації та Університету «КРОК».

Оновлено: Понеділок, 24 березня 2014 15:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Університет «КРОК» із 20-ю річницею!