КЕПІТ – учасник конференції «Глобалізаційні процеси VS національна мовно-культурна екологія» — Університет «КРОК»

03 квітня 2018 Новини та події

22 березня 2018 року КЕПІТ став учасником Київської учнівської конференції «Глобалізаційні процеси VS національна мовно-культурна екологія».

Організатор заходу, Український гуманітарний ліцей Київського національного Університету імені Тараса Шевченка, метою конференції визначив обговорення глобального впливу англійської мови на національні мови та культури різних народів світу, а також аналіз позитивних і негативних явищ цього процесу.

Робота конференції відбувалася за такими секціями: ризики та виклики мовної глобалізації; національна мова у контексті глобалізаційних процесів; глобалізація: неминучість концептуальних змін; глобалізація та лінгвістичні проблеми взаємодії національно-мовних картин світу та інші.

Команда КЕПІТу – Софія Піхало та Євгеній Осколок – презентували власне англомовне дослідження впливу англійської мови на державну мову. Адміністрація Коледжу вітає наших колежан з успішною участю у такому чудовому науковому дійстві та щиро бажає подальших визначних досягнень.

Сердечна подяка висловлюється науковому керівникові команди – викладачеві іноземної мови Валентині Юріївні Мандибурі за постійну підтримку творчих, дослідницьких ініціатив студентської молоді КЕПІТу.

Оновлено: Вівторок, 03 квітня 2018 15:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – учасник конференції «Глобалізаційні процеси VS національна мовно-культурна екологія»