Тиждень іноземних мов: конкурс «Pygmalion» — Університет «КРОК»

Тиждень іноземних мов: конкурс «Pygmalion»

03 березня 2018 Новини та події

28 лютого 2018 р. в рамках Тижня іноземних мов відбувся конкурс талантів «Pygmalion», який став простором творчості, поезії та емоційного піднесення.

Учасники конкурсу декламували поезії відомих поетів англійською, німецькою, французькою, російською та українською мовами. Студентка І курсу КЕПІТу Емілі Голубєва прочитала власну поезію англійською мовою.

У конкурсі взяли участь студенти Університету, Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, Київського ліцею бізнесу:

1. Ровська Ольга (студентка 1 курсу групи ПС-17) – вірш «Hope is the Thing with Feathers» (англійською мовою)
  2. Головіна Дар’я (студентка 1 курсу групи ПС-17) – «Symphony in Yellow» (англійською мовою)
  3. Корся Юлія (студентка 1 курсу групи ПР-17) – «Сонет 2», В. Шекспір (англійською мовою)
  4. Пеньковська Ольга (студентка КЕПІТ, 3 курс, ФК-Екс-15к) – вірш С. Єсеніна «Письмо к женщине» (російською мовою)
  5. Чаус Катерина (студентка 1 курсу групи КН-17) – «Nightengales Eyes» (англійською мовою)
  6. Смаглій Анна (учениця 11 класу Київського ліцею бізнесу) – «Сонет 116», В. Шекспір (англійською мовою)
  7. Ладягіна Катерина (студентка КЕПІТ, 2 курс, МА-16к) – вірш Ірини Самаріної «Лабиринт» (російською мовою)
  8. Боднар Владислав (студент 4 курсу групи УАП-14) – вірш Й.В. фон Гете «Знайшов» (німецькою мовою)
  9. Руденко Олена (студентка 1 курсу групи ПС-17) – «Сонет 97», В. Шекспір (англійською мовою)
  10. Мітєва Ольга (студентка 1 курсу групи ПР/ПС) – «Blake never Seek to Tell the Love» (англійською мовою)
  11. Линок Анна, Берднік Анастасія, Загородня Олександра (студентки КЕПІТ, 2 курс, ГО-16) – басня Лафонтена «Мураха та цикада» (французькою мовою)
  12. Голубєва Емілі (студентка КЕПІТ, 1 курс, ФІН/ін.-17к) – власна поезія (англійською мовою)
  13. Баранець Ірина (студентка 2 курсу групи Ме (англ.) – «Wer bin ich, und wer bist du» (німецькою мовою)
  14. Корженко Олексій (студент 4 курсу групи УАП-14) – вірш О. Блока «Ночь. Улица. Фонарь. Аптека» (німецькою мовою)
  15. Ковальова Олександра (студентка КЕПІТ, 1 курс, СбГС-17к) – вірш Лесі Українки «Нічка темна, тобі я корюся» (українською мовою).

За рішенням суддів у конкурсі «Pygmalion» перемогли:

•   Голубєва Емілі (секція англійської мови)
  •   Баранець Ірина (секція німецької мови)
  •   Линок Анна, Берднік Анастасія, Загородня Олександра (секція французької мови)
  •   Ковальова Олександра (секція слов’янських мов)

Кафедра іноземних мов та спеціальної мовної підготовки вітає переможців та запрошує всіх учасників конкурсу до участі у подальших заходах!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Тиждень іноземних мов / 27.02.2018 - 01.03.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 24 травня 2018 18:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тиждень іноземних мов: конкурс «Pygmalion»