В Університеті «КРОК» – благодійна виставка-ярмарок творчих робіт учнів школи-інтернату № 15 м. Києва — Університет «КРОК»

02 березня 2018 Новини та події

27 лютого 2018 року важливою частиною тематичного святкового заходу «Сучасні крос-культурні студії» стала благодійна виставка-ярмарок робіт учнів школи-інтернату № 15 м. Києва.

Цю ініціативу спільно підтримали Київська Мала академія наук учнівської молоді, Університет «КРОК» і Коледж економіки, права та інформаційних технологій, а також студентський актив проекту доброчинності та благодійництва Коледжу «Краплина в морі».

Під час благодійної виставки-ярмарку було презентовано чудові творчі роботи талановитих учнів школи-інтернату № 15 м. Києва, що об’єднані спільним лейтмотивом – висвітлення унікальності, рефлексивності, надихаючої краси японської культури. Юні митці приурочили свої роботи до проголошення 2017 року роком Японії в Україні. Щиро дякуємо дітям за їхню творчість, натхнення та самовіддану любов до мистецтва.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Проект Коледжу «Краплина в морі» / Благодійна виставка-ярмарок / 27.02.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 14 березня 2018 12:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В Університеті «КРОК» – благодійна виставка-ярмарок творчих робіт учнів школи-інтернату № 15 м. Києва