Форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування» — Університет «КРОК»

Форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування»

23 лютого 2018 Новини та події

15 лютого 2018 року в Університеті «КРОК» за підтримки Центру розвитку кар'єри навчального закладу відбувся Форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування», організатором якого був Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Career Hub.

Подібний захід було проведено вперше. Він об’єднав педагогів-новаторів 130-ти шкіл, представників українських компаній та фахівців кар’єрного консультування для обміну знаннями та досвідом, щоб допомогти підліткам визначитись із майбутньою професією.

У рамках Форуму була презентована оригінальна програма занять «Бесіди про кар’єру» для школярів 5–10 класів, а також відбулися:

• зустрічі з експертами профорієнтації, побудови та розвитку кар'єри;

• виступи провідних українських компаній, що підтримують професійний розвиток молоді;

• майстер-класи з проведення кар'єрних занять у школі.

У процесі роботи Форуму було створено спільноту шкіл «Кар'єра мрії», що сприятиме професійному самовизначенню учнів, розвитку їхніх здібностей та плануванню майбутньої кар'єри.

Учасники Форуму отримали всі методичні матеріали та матимуть змогу проводити пілотні заняття у своїх закладах протягом лютого – травня 2018 року, на які зможуть запрошувати успішних фахівців українських компаній та обмінюватися досвідом з колегами по всій країні.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування» / 15.02.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 23 лютого 2018 20:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування»