Круглий стіл з нагоди 5-річчя кафедри туризму — Університет «КРОК»

Круглий стіл з нагоди 5-річчя кафедри туризму

15 лютого 2018 Новини та події

8 лютого 2018 року в Університеті «КРОК» відбувся круглий стіл «Практико-орієнтована підготовка фахівців з туризму як запорука відповідального бізнесу» з нагоди 5-річчя кафедри туризму.

Фахівці з туризму, представники кафедр туризму вищих навчальних закладів м. Києва, туристичних підприємств поділилися власним досвідом практико-орієнтованого навчання. На заході були присутні колеги, друзі, партнери, спільнота Університету «КРОК».

Круглий стіл відкрила Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму, яка представила спектр практико-орієнтованих проектів, які стали найбільш улюбленими для наших студентів спеціальності «Туризм».

Про унікальні практики студентів за кордоном розповіла Любіцева Ольга Олександрівна, завідувач кафедри країнознавства та туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вона поділилася своїм досвідом практичної підготовки студентів спеціальності «Туризм».

Сокол Тетяна Георгіївна – завідувач кафедри спеціальних туристичних дисциплін Академії праці, соціальних відносин і туризму, фахівець з багаторічним стажем, зупинилася на особливостях екскурсійної підготовки в системі професійної підготовки фахівців з туризму.

Заступник завідувача кафедри країнознавства і туризму Національного авіаційного університету – Уварова Ганна Шевкетівна – наголосила на важливості формування професійних компетентностей, системності практико-орієнтованого навчання.

Досвідом туроператорської діяльності у Південній Африці поділився Ніколаєнко Дмитро Васильович – доктор географічних наук, професор.

Лазаренко Галина Петрівна – директор туристичного агентства «СвітОгляд», представила практичний курс з основ туристичного бізнесу, який був реалізований зі студентами Університету «КРОК».

У дискусії взяли участь: Адамовська Маріанна Станіславівна – голова предметно-циклової комісії «Туристичне обслуговування» Коледжу культури і мистецтв, Вертегел Андрій Григорович – президент громадської організації «Київський слов’янський університет», співробітник Парку «Київська Русь», Кальна-Дубінюк Тетяна Прокопівна – завідувач кафедри аграрного консалтингу і туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України, Кузів Тарас – менеджер туроператора «Сакумс», Мазурець Роман Русланович – кандидат географічних наук, Мартинова Наталія Степанівна – доцент кафедри спеціальних туристичних дисциплін Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Наконечна Наталія Василівна, проектор з науково-педагогічної роботи, та Міщенко Володимир Спиридонович, консультант ректора з питань ліцензування та акредитації Університету «КРОК», щиро подякували всім присутнім за активну участь у заході.

Високий професіоналізм, дружня творча атмосфера, доброзичливість – що може бути кращим для істинного партнерства!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Круглий стіл «Практико-орієнтована підготовка фахівців з туризму як запорука відповідального бізнесу» / 08.02.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Субота, 17 лютого 2018 21:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Круглий стіл з нагоди 5-річчя кафедри туризму